Circle Of Turkish Bards
Haberler
Tarihçe
Fanclub Görüşmeleri
Röportajlar
Tanıtımlar
Ziyaretçi Defterini Oku
Ziyaretçi Defterini İmzala
Tartışma Formu
Sohbet Odası
Bizi Destekleyin
E-Posta
Ana Sayfa

Blind Guardian Arama Motoru

CD SATIŞ
1 CD = 2.000.000 TL

# MP3 Listesi
# AUDIO CD Listesi

Audio CD ve Mp3 CD'si olarak geniş arşivimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve siparışler için madbillbo@hotmail.com.

Not: Tüm Blind Guardian albüm ve bootlegleri mevcuttur.

06/08/00
Circle Of Turkish Bards, Blind Guardian Tribute için tüm Blind Guardian seven grupların coverlarını bekliyor. BATTLORN grubu büyük ihtimalle Theatre Of Pain ile katılacak. Ayrıntılı bilgi için lütfen e-posta atın.

04/08/00
Bugün posta kutumda birikmiş 30-40 kadar e-postaya cevap yazabilme fırsatını yakaldım. Eğer cevap alamadıysanız lütfen bana tekrar e-post atın. Adresim: yolgezer@fisek.com.tr. Bu arada eğer bir grubunuz varsa ve Blind Guardian coveri yapıyorsanız lütfen bana ulaşın. Circle Of Turkish Bards, Blind Guardian coveri yapan Türk gruplarının coverlarından oluşan bir cd hazırlamayı düşünüyor. İlgileniyorsanız lütfen e-posta atın. Bunun dışında fanclub çalışmalarında yer almak isteyenler de e-posta atsın. Görüşmek üzere.

01/08/00
Demons & Wizards sayfası eklendi. Bootleg sayfası ise yolda :) Bu arada Fanclub için yönetim görevini üstlenebilecek İl Temsilcileri aranmaktadır. İl temsilcilerinin seçilmesinden sonra Başkan seçimine geçilecektir. Aday olmak isteyenlerin bana e-posta ile ulaşması gerekmektedir. Görüşmek üzere.

15/07/00
29 Mayısta #tavern kanalında Hansi Kürsch ile yapılan bir chat vardı. Ayrıntılı bilgi için CHAT LOGLARI sayfasınız ziyaret edin.

Circle Of Turkish Bards sayfalarına hoşgeldiniz. Site uzun zamandan beri güncellenmiyordu bildiğiniz gibi. Bunun okul gibi beni zorlayan sebepleri dışında fanclubteki insanların ilgisizliğinin beni çok sıkması oldu. Site şu anda Uzak Ülke serverlarına taşındı. Bu arada fanclubun yeniden yapılanması gerekiyor. Benim önümde ÖSS sınavı var ve hiçbir şekilde ilgilenemeyeceğim okul açıldıktan sonra. Ayrıca fanclub yeniden yapılanırken Şu anda görevlerini sürdüren arkadaşların hepsi görevlerini bırakacaklar. Bunun dışında yeni yönetime gelen tüm başvuru formlarını iptal etmesini önereceğim. Alakalı alakasız insanlar başvuru formu dolduruyor. Bence bundan sonra ilgili insanların başvurması için mektupla başvuru gündeme gelebilir. Anlıyacağınız fanclub baştan sona tekrar yapılandırılacak. Bu arada sitenin bir webmasterle idare edilmesi gittijçe güçleşti. Eğer bu siteye webmasterlık yapmak istiyorsanız bana iyi bir açıklamayla birlikte e-mail atın. Sitenin tasarımı oldukça hafifletildi. Sanırım bundan sonra yavaş server sorunları olmayacak. Ziyaretçi Defteri ve Tartışma Formu'da en kısa zamanda yenilenecek. Bu arada mp3 host edebilecek serverlar arıyorum. Eğer bilginiz varsa lütfen e-mail ile bana ulaşın. Bu arada fanclub CD satışları iptal edilmiştir. Bilmiyorum ama sanırım ben bir daha bu işle ilgilenmeyeceğim. Tabii ki birçok kişi bu CDleri istemeye devam edecek bundan dolayı buna bir çözüm bulmaya çalışacağım. Bu arada Blind Guardian'ın tüm mp3lerinden (160 kbps) oluşan bir CD hazırladım. Bunun dışında CD'de tüm röportjlar, wallpaperlar, videolar ve her türlü dosya yer alıyor. Bu arada sitenin içeriği henüz tamamlanmadı. Daha eklenecek sayfalar mevcut. Özellikle bootleg bölümü. Sanırım bugünlük bu kadar güncelleme yeter. Her türlü öneriniz için yolgezer@fisek.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.


Hızlı E-posta
Ad Soyad
E-posta
Mesaj

Designed by Vedat Kamer - http://yolgezer.fisek.com.tr - 5332800@icq
Last updated at - Online since 1/7/1998