Blind Guardian NEWS

06/08/00
Circle Of Turkish Bards, Blind Guardian Tribute için tüm Blind Guardian seven grupların coverlarını bekliyor. BATTLORN grubu büyük ihtimalle Theatre Of Pain ile katılacak. Ayrıntılı bilgi için lütfen e-posta atın.

04/08/00
Bugün posta kutumda birikmiş 30-40 kadar e-postaya cevap yazabilme fırsatını yakaldım. Eğer cevap alamadıysanız lütfen bana tekrar e-post atın. Adresim: yolgezer@fisek.com.tr. Bu arada eğer bir grubunuz varsa ve Blind Guardian coveri yapıyorsanız lütfen bana ulaşın. Circle Of Turkish Bards, Blind Guardian coveri yapan Türk gruplarının coverlarından oluşan bir cd hazırlamayı düşünüyor. İlgileniyorsanız lütfen e-posta atın. Bunun dışında fanclub çalışmalarında yer almak isteyenler de e-posta atsın. Görüşmek üzere.

01/08/00
Demons & Wizards sayfası eklendi. Bootleg sayfası ise yolda :) Bu arada Fanclub için yönetim görevini üstlenebilecek İl Temsilcileri aranmaktadır. İl temsilcilerinin seçilmeisnden sonra Başkan seçimine geçilecektir. Aday olmak isteyenlerin bana e-posta ile ulaşması gerekmektedir. Görüşmek üzere.

15/07/00
29 Mayısta #tavern kanalında Hansi Kürsch ile yapılan bir chat vardı. Ayrıntılı bilgi için CHAT LOGLARI sayfasınız ziyaret edin.


[ 17 Mart 2000 - 7 Temmuz 1999 arası HABERLER | MAINPAGE | E-MAIL ]